www.grenda.no Lokale nyhende 17.04.2014
Søk i nyhende
 
 
Sider
   Om Grenda
   Abonnement
   Vi i Grenda
   Annonser
   Returlister
   -
 
Abonnement
   Abonner på Grenda
 
Lenkjer
 
PDF-utgåve av Grenda
 
Landslaget for Lokalaviser
 
Kvinnherad kommune
 
Uskedalen.no
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dei tilsette

 
 
Klikk på bilete for full størrelse
Redaktør Håvard Sætrevik
Redaktør:
Håvard Sætrevik
Direktenr.: 907 85 457
E-post: haavard@grenda.no
 
Klikk på bilete for full størrelse
Dagleg leiar Jarle Håvik
Dagleg leiar:
Jarle Håvik
Direktenr. 412 39 468
E-post: jarle@grenda.no
 
Klikk på bilete for full størrelse
Journalist Morten Nygård
Journalist:
Morten Nygård
Direktenr.: 971 13 075
E-post: morten@grenda.no
 
Klikk på bilete for full størrelse
Journalist Mari Mehl
Journalist:
Mari Mehl
Direktenr.: 959 67 794
E-post: mari@grenda.no
 
GKlikk på bilete for full størrelse
Journalist Vidar Alfarnes
Journalist:
Vidar Alfarnes
Direktenr.: 470 91 766
E-post: vidar@grenda.no
 
Klikk på bilete for full størrelse
Teknisk/annonser Gunn-Bente Stølen
Teknisk/Annonser:
Gunn-Bente Stølen
Tlf. 480 52 378
E-post: gunn.bente@grenda.no
 
Klikk på bilete for full størrelse
Annonser/Personalia Margit Omvik
Annonser/Personalia:
Margit Omvik
Tlf. 454 19 934
E-post: margit@grenda.no
 
Klikk på bilete for full størrelse
Annonser/abonnement Maylin Kristiansen
Annonser/Abonnement:
Maylin Kristiansen
Tlf. 992 40 611
E-post: maylin@grenda.no
 
 
 Tilbake
 

 

 
Siste nyhende
 
Bilulukke i Neslia
Les meir(13.04.2014)
 
Asbjørn Skår ny styreleiar i KV
Les meir(10.04.2014)
 
Inviterer til Rosendal Fest
Les meir(09.04.2014)
 
Korps er kult
Les meir(08.04.2014)
 
«Dejligt» å vera ambassadør
Les meir(04.04.2014)
 
Trugar med tvangsmulkt
Les meir(02.04.2014)
 
Nyhendearkiv
 
 
Meiningsmåling
Kan du tenkja deg å kjøpa miljøvennleg bil?
 
Ja, eg køyrer gjerne el-bil.
Ja, eg kunne tenkt meg ein hybrid-bil.
Nei, bensin/diesel er det einaste som duger.
 
 
Sjå Resultat
 
 
Utvikla av iDrift AS  

 

 
(c) 2003 Grenda AS,    Vangsvegen 1, 5470 Rosendal.    Telefon: 53 48 71 00.    E-post: post@grenda.no