www.grenda.no Lokale nyhende 17.12.2014
Søk i nyhende
 
 
Sider
   Om Grenda
   Abonnement
   Vi i Grenda
   Annonser
   Returlister
   -
 
Abonnement
   Abonner på Grenda
 
Lenkjer
 
PDF-utgåve av Grenda
 
Landslaget for Lokalaviser
 
Kvinnherad kommune
 
Uskedalen.no
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dei tilsette

 
 
Klikk på bilete for full størrelse
Redaktør Håvard Sætrevik
Redaktør:
Håvard Sætrevik
Direktenr.: 907 85 457
E-post: haavard@grenda.no
 
Klikk på bilete for full størrelse
Dagleg leiar Jarle Håvik
Dagleg leiar:
Jarle Håvik
Direktenr. 412 39 468
E-post: jarle@grenda.no
 
Klikk på bilete for full størrelse
Journalist Morten Nygård
Journalist:
Morten Nygård
Direktenr.: 971 13 075
E-post: morten@grenda.no
 
Klikk på bilete for full størrelse
Journalist Mari Mehl
Journalist:
Mari Mehl
Direktenr.: 959 67 794
E-post: mari@grenda.no
 
GKlikk på bilete for full størrelse
Journalist Torstein Lund EIk
Journalist:
Tostein Lund Eik
Direktenr.: 992 73 819
E-post: torstein@grenda.no
 
Klikk på bilete for full størrelse
Teknisk/annonser Gunn-Bente Stølen
Teknisk/Annonser:
Gunn-Bente Stølen
Tlf. 480 52 378
E-post: gunn.bente@grenda.no
 
Klikk på bilete for full størrelse
Annonser/Personalia Margit Omvik
Annonser/Personalia:
Margit Omvik
Tlf. 454 19 934
E-post: margit@grenda.no
 
Klikk på bilete for full størrelse
Annonser/abonnement Maylin Kristiansen
Annonser/Abonnement:
Maylin Kristiansen
Tlf. 992 40 611
E-post: maylin@grenda.no
 
 
 Tilbake
 

 

 
Siste nyhende
 
Siste frist på laurdag
Les meir(17.12.2014)
 
Ny koalisjon på plass
Les meir(15.12.2014)
 
13 år for drap – 37-åringen går fri
Les meir(12.12.2014)
 
Årets namn 2014
Les meir(11.12.2014)
 
Vil heller ha tunnel enn bru
Les meir(10.12.2014)
 
Ferjesambanda råka av stormen
Les meir(09.12.2014)
 
Nyhendearkiv
 
 
Meiningsmåling
Kva tykkjer du om standarden på ferjene som går i Kvinnherad?
 
Veldig bra.
Akseptabel.
Middels.
Litt for dårleg.
Elendig.
 
 
Sjå Resultat
 
 
Utvikla av iDrift AS  

 

 
(c) 2003 Grenda AS,    Vangsvegen 1, 5470 Rosendal.    Telefon: 53 48 71 00.    E-post: post@grenda.no